NAJDI SI SVŮJ KOMIKS
Hledat
Hledat
Vyhledávání na KomiksBazaru, v ANTIKVARIÁTECH a v BAZARECH
Nejhledanější slova (za posledních 30 dní):
Sledujte náš Facebook nebo Twitter
...a nic vám neuteče
Naše služby
Inzerce

Možnost inzerce všeho možného s komiksovou tématikou. Sháníte, prodáváte a nebo se jen chcete informovat o tom, co je v kurzu? Pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás. Všechny inzeráty jsou platné maximálně 90 dní, po té jsou deaktivovány a Vy je můžete jednoduše znovu obnovit.

Asistent

Asistent Nechcete se registrovat nebo je registrační postup pro Vás komplikovaný a chcete vložit inzerát? Pak je tady právě pro Vás naše služba Asistent. Vložíme za Vás inzerát a reakce případných zájemců přepošleme automaticky na Váš e-mail. Pro využití služby Asistent zašlete e-mail s textem Vašeho inzerátu a případnými přílohami na adresu info@komiksbazar.cz. Do předmětu e-mailu napište text "Asistent".

Výkup

Výkup Nemůžete něco prodat nebo jen nemáte chuť inzerovat a chcete se něčeho prostě jen zbavit? Pak dejte vědět. Za námi stanovenou cenu od Vás odkoupíme, co nabízíte. Preferujeme osobní odběr (Praha, Brno, Bratislava), ve výjimečných případech balík bez dobírky, platba po doručení. Dopředu ale upozorňujeme, že to pro nás není preferovaná služba a proto vykupujeme pouze za minimální částky, takže se Vám to moc nevyplatí. Ohledně výkupu nás prosím kontaktujte na adrese info@komiksbazar.cz a do předmětu e-mailu napiště text "Výkup".

Facebook

Všechny nové inzeráty v co nejkratším čase kontrolujeme a postujeme na náš Facebook. Uživetelé sledující naše stránky jsou pak o nich automaticky informováni. Pokud jste tedy příznivcem FB, je toto pro Vás snadná cesta, jak mít rychlý přehled o novinkách.

Twitter

Stejně jako na Facebook, postujeme všechny nové inzeráty i na Twitter. Opět velmi pohodlná a spolehlivá cesta, jak mít rychlý přehled o nových inzerátech.

Antikvariáty s komiksy

Připravili jsme pro vás přehled českých a slovenských antikvariátů, které mají svou nabídku na internetu a krom jiného prodávají také komiksy. Tento seznam průběžně doplňujeme a aktualizujeme. U každého antikvariátu najdete informace jako adresa, zda má či nemá vlastní kategorii pro komiksy, odkaz na webové stránky a komiksmetr, který představuje počet komiksů v aktuální nabídce. Přihlášení uživatelé mají možnost k nim vkládat komentáře a hodnocení formou hvězdiček.

Vyhledávání komiksů v antikvariátech

Ruku v ruce s přehledem antikvariátů nabízejících komiksy jde vyhledávání v jejich komiksových nabídkách. Vyhledávání je velmi jednoduché a přehledné. Díky této službě máte nabídku komiksů v Čechách a na Slovensku jako na dlani. Více info (pro uživatele i pro antikvariáty) o této funkčnosti najdete tady.

Watchmen

Služba Watchmen za vás sleduje nové nabídky a poptávky po komiksech a pokud najde něco, co odpovídá vašim vyhledávacím kritériím, tak vás o tom informuje emailem. Jedná se o naši zatím první komunitní službu, kterou aktivujeme každému na doporučení známého, který ji má již aktivní. Více info o této službě najdete tady.

Komiks na CZ/SK Facebooku

Připravili jsme pro vás přehled českých a slovenských facebookových stránek s komiksovou tématikou. Stránky jsou rozděleny do kategorií a jejich údaje jsou pravidelně automaticky aktualizovány. Přihlášení uživatelé mají možnost k nim vkládat komentáře a hodnocení formou hvězdiček. A pokud v tomto přehledu někerá stránka chybí, může ji každý jednoduše sám přidat.

Komiks na CZ/SK internetu

Další zajímavý seznam českých a slovenských stránek na internetu s komiksovou tématikou. Ani zdaleka zde není všechno, co je možné na internetu najít, ale snažili jsme se vybrat jenom to nejzajímavější. Průběžně odkazy odplňujeme, což ostatně můžete i vy sami. Přihlášení uživatelé k nim opět mají možnost vkládat komentáře a hodnocení formou hvězdiček.

Jednoduchý seznam dobrých a špatných prodejců a kupujících a to nejenom u nás na KomiksBazaru. Pokud někomu chcete poděkovat za dobrý obchod a doporučit ho ostatním, můžete jej zde zadat. Stejně tak, pokud vás někdo podvedl nebo neumí komiks dobře zabalit, šup s ním na pranýř, ať si na něj ostatní dají pozor. Přihlášení uživatelé mohou každou osobu dle svých vlastních zkušeností ohodnotit formou + a -.

Fórum

Nic extra, jenom takové minifórum o těchto stránkách a o prodeji a nákupu komiksů. Témata si můžete zakládat sami. Pokud si ale chcete popovídat o komiksech, o jejich úžesném světě a o jejich úžesných autorech, tak pak tu je jednoznačně nejlepší místo: KOCOGEL

Reklama u nás

Reklama u nás Za reklamu na našich webových stránkách nic nechceme, našim cílem je podporovat českou a slovenskou komiksovou/komixovou tvorbu a ne od autorů chtít další peníze. Bohatě nám postačí, když budete šířit tuto myšlenku dál.

A proč to všechno děláme?

Děláme to pro sebe, pro vás, pro komiksy...

Členové našeho týmu

  • Táňa (půvabná autorka stylových klikonek)
  • Tamara (sličná marketingová konzultantka)
  • Jakub (chytrá IT hlava)
  • Luboš (geniální mozek celé operace)
  • Honza (šarmantní obchodní cestující)